x
Barwy szczęścia (2891)

Barwy szczęścia

odc. 2891

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Rankiem Anita flirtuje z Aro. Prosi Renatę, by zatrudniła ją w bistro na miejsce Luizy, która przygotowuje się do matury. Hubert unika telefonów od Klary, co nie uchodzi uwadze Asi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Rankiem Anita flirtuje z Aro. Prosi Renatę, by zatrudniła ją w bistro na miejsce Luizy, która przygotowuje się do matury. Kodur radzi ukochanej, by uważała na Szymczak. Nie przyznaje się jednak, że kobieta go pocałowała. Luiza również ostrzega, ich nowa koleżanka nie ma skrupułów. Rawiczowa proponuje zaskoczonej Małgorzacie wspólny lunch. Przeprasza ją i błaga, by pomogła jej pogodzić się z synem. Natalia oznajmia Cezaremu, że nie chce stawać między nim a matką i utrudniać im pojednania. Hubert unika telefonów od Klary, co nie uchodzi uwadze Asi. Emil zaczyna interesować się grą na gitarze, z kolei Joanna okazuje się fanką "The Gites". Marysia i Agata namawiają dawnego gwiazdora na prywatny występ.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także