x
Barwy szczęścia (2870)

Barwy szczęścia

odc. 2870

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Bruno kolejny raz poprzysięga Zaborskiemu zemstę. Wyznaje Łukaszowi, że gotów jest Rafała zabić. Basia sprzedaje Małgorzacie dom. Proponuje również Arturowi wspólny wyjazd w góry. On jednak odmawia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Bruno odwiedza nieprzytomną żonę. Kolejny raz też poprzysięga Zaborskiemu zemstę. Wyznaje Łukaszowi, że gotów jest Rafała zabić. W szpitalu zjawia się też Celina. Stański prosi agentkę o pomoc w odszukaniu Zaborskiego, nim odnajdzie go policja. Basia sprzedaje Małgorzacie dom. Proponuje również Arturowi wspólny wyjazd w góry. On jednak odmawia. Twierdzi, że go na to nie stać. Grzelakowa podejrzewa, że pieniądze są jedynie wymówką, a Chowański po prostu nie odwzajemnia jej uczucia. Damian wraz z Mirkiem jedzie do sądu. Nastolatek zeznaje w sprawie babci. Przyjaciółka kobiety, Danka, oskarża chłopaka o kłamstwo. Bogusia ponownie wyrzeka się Damiana. Po zakończonej rozprawie Mirek wyznaje ojcu, że złożył fałszywe zeznania. Dodaje jednak, że nie ma z tego powodu wyrzutów sumienia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także