x
Barwy szczęścia (2869)

Barwy szczęścia

odc. 2869

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Basia wspiera Amelię, która przeżywa śmierć męża. Bruno oświadcza matce, że zemści się na Rafale. Cezary odwiedza Natalię w kancelarii. Wyznaje jej, że wszystko już sobie przypomniał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Basia cały czas wspiera Amelię, która przeżywa śmierć męża Tomasza. Bruno oświadcza matce, że zemści się na Rafale. Karolina odwiedza Stańskiego w szpitalu. Oboje dochodzą do wniosku, że muszą zapomnieć o łączącym ich romansie i zacząć nowy rozdział w życiu. Natalia zwierza się Malwinie. Martwi się, że Cezary nigdy nie odzyska pamięci i jej nie pokocha. Rawicz odwiedza ukochaną w kancelarii. Wyznaje jej, że wszystko już sobie przypomniał. Chwyta Zwoleńską w ramiona i zaprasza na romantyczną wycieczkę we dwoje. Kieliszewski pokazuje szefowej wyniki swoich badań na choroby przenoszone drogą płciową. Przez resztę dnia oboje bez przerwy ze sobą flirtują.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także