x
Barwy szczęścia (2868)

Barwy szczęścia

odc. 2868

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jarosław Banaszek
W skrócie:Vincenzo przygotowuje się do wizyty w urzędzie skarbowym. Żabcia jest zazdrosna. Sokalska zapowiada Agacie i Hubertowi, że odwiedzi ją kurator, by sprawdzić warunki, w jakich mieszka Emil.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Vincenzo przygotowuje się do wizyty w urzędzie skarbowym. Żabcia jest zazdrosna. Halicka załatwia Włochowi obniżenie mandatu do kwoty minimalnej. Później urzędniczka wybiera się na obiad do Feel Good, gdzie flirtuje z właścicielem restauracji. Ania nie pozostawia tej sprawy bez komentarza. Wanda wychodzi z lokalu na nowo obrażona. Vincenzo obawia się kobieta będzie się mścić. Sokalska zapowiada Agacie i Hubertowi, że odwiedzi ją kurator, by sprawdzić warunki, w jakich mieszka Emil. Pyrkowi zapewniają, że może liczyć na ich wsparcie. Karolina w dalszym ciągu pomaga Justinowi w hotelu. W tym czasie Sadowscy opiekują się Tadziem. Sabina wspiera Amelię, zajętą organizacją pogrzebu męża. Bruno w końcu dowiaduje się o nagłej śmierci swojego teścia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także