x
Barwy szczęścia (2867)

Barwy szczęścia

odc. 2867

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jarosław Banaszek
W skrócie:Agata współpracuje z Ignacym przy kolejnym projekcie. Cały czas z nim flirtuje. Bożena trafia do szpitala, gdzie walczy o życie. Bruno przechodzi operację, po której szybko dochodzi do siebie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Po ataku Zaborskiego Bożena trafia do szpitala, gdzie walczy o życie. Bruno przechodzi operację, po której szybko do siebie dochodzi. Amelia niespodziewanie zostaje wdową po tym, gdy serca Wiśniewskiego nie wytrzymuje informacji o wypadku samochodowym Stańskich. Marcin kontynuuje policyjne dochodzenie. Modrzycki i Łukasz biorą na celownik Rafała. Sokalska wprowadza się wraz z Emilem do Tolka, gdy właściciel spalonego mieszkania ich wyrzuca. Policja uprzedza, że sprawa zostanie skierowana do sądu rodzinnego. Kobieta martwi się, że może stracić prawo do opieki nad synem. Hubert oferuje jej pomoc. Zaprasza zarówno ją, jak i Emila do siebie. Sokalscy ostatecznie przenoszą się do domu Pyrków. Agata współpracuje z Kieliszewskim nad kolejnym projektem, przy okazji z nim flirtując.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także