x
Barwy szczęścia (2866)

Barwy szczęścia

odc. 2866

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Rafał Kabulski, Michał Rolnicki, Marek Molak
Reżyseria:Jarosław Banaszek
W skrócie:Rafał zastrasza Karolinę, żegna się z Dobromirem i znika. Bożena wpada w panikę, gdy dowiaduje się o ataku bandyty. Postanawia natychmiast wyjechać za granicę, zostawiając rodziców pod opieką Celiny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Rafał zastrasza Karolinę, żegna się z Dobromirem i znika. Bożena wpada w panikę, gdy dowiaduje się o ataku bandyty. Postanawia natychmiast wyjechać za granicę, zostawiając rodziców pod opieką Celiny. Gdy Stańscy ruszają w drogę, niespodziewanie ich auto taranuje Zaborski. Natalia jedzie z Cezarym do miejsc, które ma nadzieję, że skojarzą mu się z ich związkiem. Narzeczony jednak ją rozczarowuje, gdyż niczego sobie nie przypomina. Po powrocie do domu mężczyzna próbuje zbliżyć się do Zwoleńskiej. Po pocałunku Natalia wyznaje mu, że nie czuje się gotowa na kolejny krok, jeżeli on wciąż jej nie kocha. Straż pożarna gasi ogień zaprószony przez Emila. Chłopiec na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Jego matka martwi się, jednak gdy Jaworski zapowiada, iż pozbędzie się takich problematycznych lokatorów z osiedla. O pożarze dowiaduje się też Tolek. Ma wyrzuty sumienia, że przyczynił się do wypadku. Gdy rodzina nagle zostaje bez dachu nad głową, mężczyzna zaprasza Sokalskich do siebie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także