x
Barwy szczęścia (2865)

Barwy szczęścia

odc. 2865

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Rafał Kabulski, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak
Reżyseria:Jarosław Banaszek
W skrócie:Stańscy dostają ochronę policji. Karolina też boi się zemsty Rafała. Zaborski najpierw na cel bierze byłą partnerkę. Brutalnie ją atakuje, gdy ta zjawia się z Dobromirem w przychodni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Po ucieczce Zaborskiego Stańscy dostają ochronę policji. Karolina też boi się zemsty Rafała. Bożena oferuje, aby wszyscy wyjechali i ukryli się przed bandytą. Zaborski najpierw na swój cel bierze byłą partnerkę. Brutalnie ją atakuje, gdy kobieta przychodzi z Dobromirem do przychodni. Cezary udaje się do stadniny. Żąda od swojej matki, by wytłumaczyła mu się ze swoich kłamstw i intryg. Później spotyka się z Natalią, która pomaga ukochanemu w odzyskaniu utraconych wspomnień. Małgorzata namawia Malwinę, by ta zgodziła się, żeby Emilka mogła wracać ze szkoły sama. Emil wpada w kolejne tarapaty. Wywołuje w domu pożar, bawiąc się saletrą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także