x
Barwy szczęścia (2849)

Barwy szczęścia

odc. 2849

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Natalia dowiaduje się, że Cezary wyszedł ze szpitala. Matka zabrała go do Sofii. Jedzie do domu rywalki. Ona nie wpuszcza Zwoleńskiej do środka. W Feel Good zjawia się Halicka na kontrolę skarbową.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Mariusz zjawia się w Feel Good. Przywozi Kasi szalik, który zostawiła w remizie. W lokalu zjawia się też Halicka, by dokończyć swoją kontrolę skarbową. Vincenzo ponownie adoruje urzędniczkę, z czego nie jest jednak zadowolona Ania. Kobieta znajduje w dokumentacji kilka podejrzanych wpłat na konto Włocha. Jest nim jednak tak zauroczona, że ostatecznie oferuje mężczyźnie swoją pomoc. Oliwka próbuje zebrać pieniądze na start swojej firmy. Tomasz wciąż nalega, aby ukochana przyjęła jego pieniądze. Gdy Zbrowska ponownie odmawia, decyduje się on wesprzeć ją anonimowo. Prosi jednak o pośrednictwo Justina, który ukrywa przed przyjaciółką, kto jest głównym inwestorem. Natalia dowiaduje się, że Cezary wyszedł ze szpitala i matka zabrała go do Sofii. Jedzie do domu rywalki. Była narzeczona Rawicza jednak nie wpuszcza Zwoleńskiej do środka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także