x
Barwy szczęścia (2848)

Barwy szczęścia

odc. 2848

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Natalia usiłuje namówić Sofię, aby powiedziała Cezaremu prawdę. Jej zamiary nieoczekiwanie udaremnia Rawiczowa. Była narzeczona, na prośbę seniorki, decyduje się w dalszym ciągu okłamywać mężczyznę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Natalia usiłuje namówić Sofię, aby powiedziała ona Cezaremu prawdę. Jej zamiary nieoczekiwanie udaremnia Rawiczowa. Była narzeczona, na prośbę seniorki, decyduje się w dalszym ciągu okłamywać mężczyznę. Wspierany przez matkę i Justina Kajtek idzie na odwyk. O wszystkim niebawem dowiaduje się też Oliwka. Pociesza w pracy Sonię, która obwinia się o uzależnienie syna. Kępski nie ma za złe ukochanej o to, że martwi się o byłego chłopaka. Zbrowska szuka inwestorów, żeby wprowadzić na rynek swoje kosmetyki. Odrzuca jednak pomoc Kępskiego. Dziewczyna nie chce łączyć interesów ze swoim związkiem. Kasia ponownie spotyka w Brzezinach Mariusza, do którego czuje coraz większą sympatię. Sąsiad bierze udział w konkursie na najlepszą szarlotkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także