x
Barwy szczęścia (2847)

Barwy szczęścia

odc. 2847

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Natalia usiłuje przekonać Cezarego, że są razem. Rawiczowa jednak jej to utrudnia. Usuwa ich wspólne zdjęcia z telefonu syna. Roma chwali się Grzelakom, że wydrukowała tomik swoich wierszy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Nieznajomi mężczyźni, którym Cieślak jest winien pieniądze, grożą jego przyjaciołom. Bandyci zmuszają chłopaka, aby z nimi porozmawiał. Justin i Patryk decydują się wesprzeć Kajtka. Jadą na miejsce ich spotkania. Tymczasem Agata i Sławka znajdują w mieszkaniu narkotyki, które należą do Cieślaka. Decydują się opowiedzieć o wszystkim Sabinie. Natalia robi, co w jej mocy, by przekonać Cezarego, że są razem. Rawiczowa usuwa w tym czasie wszystkie ich wspólne zdjęcia z telefonu syna. Po wszystkim każe Zwoleńskiej opuścić szpital. Kobieta wmawia choremu, że miał z Natalią jedynie romans. Rawiczowa zawozi rzeczy Cezarego do domu Sofii. Przekonuje ją, by ta w dalszym ciągu udawała, że jest jego narzeczoną. Roma chwali się Borysowi i Aldonie, że wydrukowała na własny koszt swój tomik wierszy. Grzelakowie chcą zorganizować w remizie w Borkach jej wieczorek poetycki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także