x
Barwy szczęścia (2846)

Barwy szczęścia

odc. 2846

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Rafał Cieszyński, Marek Molak
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Natalia podstępem dostaje się do sali Cezarego. Przekonuje się, że ukochany jej nie pamięta. Kasia decyduje się pojechać do domu w Brzezinach. Justin i Patryk przeczuwają, że Kajtek ma kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Małgorzata usiłuje porozmawiać z Rawiczową o swojej córce. Jej wysiłki idą jednak na marne. Natalia podstępem dostaje się wreszcie do sali Cezarego. Przekonuje się o tym, że jej ukochany w ogóle jej nie pamięta. Kasia decyduje się pojechać do domu w Brzezinach. Gdy nieoczekiwanie psuje jej się samochód, z opresji ratuje ją jeden z nowych sąsiadów, Mariusz. Justin i Patryk zauważają, że Kajtek jest ostatnio rozdrażniony. Przeczuwają, że wpakował się tarapaty. Nie podejrzewają jednak, że chodzi o narkotyki. Tymczasem on namawia kolegów i Sławkę na urządzenie imprezy karnawałowej, na której ostatecznie sam się nie zjawia. W trakcie zabawy do mieszkania wdzierają się nieznajomi mężczyźni, którzy szukają Cieślaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także