x
Barwy szczęścia (2827)

Barwy szczęścia

odc. 2827

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Luiza i Aro uczestniczą w wymyślonej przez Sebastiana grze miejskiej. W zabawie biorą też udział Oliwka i Madzia. Obie drużyny wygrywają deskorolki. Kępski zaprasza Zbrowską do siebie na kolację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Luiza i Aro uczestniczą w wymyślonej przez Sebastiana grze miejskiej. W zabawie biorą też udział Oliwka i Madzia. Obie drużyny wygrywają deskorolki. Kępski zaprasza Zbrowską do siebie na kolację. Wiktor zaś oferuje Magdzie prywatną lekcję jazdy na longboardzie. Kacper nie chce już dłużej mieszkać z siostrą oraz matką u Hermana. Rozważa wyprowadzkę. Uznaje, że Malwina powinna za to zapłacić. Na dodatek wcale nie myśli o dzieleniu mieszkania z Hanią, czym rozczarowuje ukochaną. W sklepiku Grzelaków ponownie zjawia się Regina. Małżeństwo opowiada jej o swoich staraniach o potomstwo. Kobieta ostrzega Hermana, że być może zmuszona będzie zamknąć fitness klub.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także