x
Barwy szczęścia (2824)

Barwy szczęścia

odc. 2824

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Jankowski kontaktuje się z Kasią i Łukaszem. Wyznaje im, że niedawno wrócił z Hiszpanii. Oświadcza, że nie ma nic wspólnego z oszustwem popełnionym przez siostrę. Bruno zbliża się do Karoliny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Jankowski kontaktuje się z Kasią i Łukaszem. Wyznaje im, że dopiero co wrócił z podróży do Hiszpanii. Oświadcza, że nie ma nic wspólnego z oszustwem jego siostry. Na dodatek ostrzega Sadowskich, że Przyłupscy przyjechali na wieś i zamierzają zająć ich posiadłość. Bruno zbliża się do Karoliny, co szybko dostrzega Oliwka. Przyjaźń męża i recepcjonistki niepokoi również Bożenę. Aleks zaczyna gorączkowo sprzątać po tym, jak Aldona zgadza się podnieść jego kieszonkowe i straszy go karą za bałagan. Grzelakowa martwi się, że mimo wielu prób wciąż nie może zajść w ciążę. Decyduje się wraz z mężem na badania.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także