x
Barwy szczęścia (2786)

Barwy szczęścia

odc. 2786

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Załamana po stracie wszystkich oszczędności Iza jest zła na Kasię, która planuje zakup domu. Łukasz i Vincenzo próbują ją pocieszyć. Zdzisio usiłuje wesprzeć Różę, która przeżywa nagły wyjazd Basi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Iza po tym, jak straciła oszczędności swojego życia, denerwuje się na Kasię, która planuje zakup nowego domu. Sadowska załamuje się po ich rozmowie. Łukasz i Vincenzo próbują ją pocieszyć. Wangel zaś obwinia Sadowskiego o to, że redakcja "Szoku" przegrała przez niego proces o zniesławienie. Tymczasem Alessandro odnajduje w Polsce Anitę. Zdzisio próbuje wesprzeć Różę, która przeżywa nagły wyjazd Basi. Rozmyśla, co powinien zrobić z udziałami przyjaciółki w Biba-Taxi. Urszula czuje się swobodnie w domu Grzelakowej. Prosi też Cieślaka, aby nie informował Justyny wyjeździe seniorki. Ma ona bowiem prawa do pozostawionego przez Basię majątku. Kuczma zjawia się w sklepie Grzelaków. Usiłuje przekonać byłych sąsiadów do przekazania mu części produktów. Zamierza ofiarować je zakonnikom, którzy dokarmiają biednych.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także