x
Barwy szczęścia (2785)

Barwy szczęścia

odc. 2785

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Modrzycki dowiaduje się o oszustwie na Sycylii. Zaczyna obserwować mieszkanie Sadowskich, czyhając na Anitę. Sadowscy zmuszają dziewczynę, żeby wreszcie porozmawiała z inwestorami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Modrzycki dowiaduje się o oszustwie na Sycylii. Zaczyna obserwować mieszkanie Sadowskich, czyhając na Anitę. Sadowscy zmuszają dziewczynę, żeby wreszcie porozmawiała z inwestorami. O jej spotkaniu dowiaduje się również reporter. Później Anita zostaje zabrana przez policję na komisariat, aby złożyć zeznania. Tymczasem Borys, Aldona i Urszula udają się do mieszkania Basi. Odkrywają, że seniorki w nim nie ma. Zgłaszają jej zaginięcie. Kilka godzin później Grzelakowa dzwoni do bliskich. Uspokaja ich, że jest u Adama. Zaskoczona Eliza dowiaduje się, że Sebastian zdecydował dołączyć nazwisko do żony do swojego. Gloria i Zbyszek przekonują narzeczonych, aby wystartowali w tanecznym konkursie. Oferują parze, że będą ich w dalszym ciągu szkolić.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także