x
Barwy szczęścia (2783)

Barwy szczęścia

odc. 2783

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Stawicki wszczyna awanturę z Kamą. Później przeprasza za swoje zachowanie. Olga robi Markowi niespodziankę i zjawia się w Warszawie. Złoty nieoczekiwanie proponuje ukochanej, by razem zamieszkali.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Stawicki o poranku wszczyna z Kamą awanturę. Wścieka się, że nie posprzątała wieczorem po kolacji. Później przeprasza dziewczynę za swoje zachowanie. Lekarz w dalszym ciągu jest zazdrosny o Huberta. W pracy robi, co w jego mocy, by odsunąć rywala od ukochanej. Wieczorem jednak Zbyszek ponownie wpada w szał i staje się agresywny. Wangel informuje Łukasza, że budowa na Sycylii została zablokowała przez syndyka, gdyż wspólnik Anity nie spłacał kredytów. Przyjaciółka Kasi od samego początku była świadoma tego, że inwestycja jest oszustwem. Biznesmen zakłada, że Sadowscy są współwinni tego, że stracił milion złotych, ponieważ to oni polecili mu Anitę. Później Kasia dowiaduje się, że drugą ratę za apartament zapłaciła również Iza. Malarka jest bliska złamania, gdy odkrywa, że padła ofiarą oszustwa, tracąc przy tym oszczędności swojego życia. Tym razem Olga postanawia zrobić Markowi niespodziankę i zjawia się w Warszawie. Złoty proponuje ukochanej zamieszkanie razem. Ona jednak oznajmia, że nie jest gotowa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także