x
Barwy szczęścia (2775)

Barwy szczęścia

odc. 2775

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Mirek nie wierzy w to, że jego babcia przestała pić alkohol. Postanawia zamieszkać z Luizą, gdy Damian staje po stronie Bogusi. Marysia denerwuje się przed swoim pierwszym dniem w szkole.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Mirek nie wierzy w to, że jego babcia się zmieniła i przestała pić alkohol. Postanawia zamieszkać z Luizą, gdy Damian staje po stronie Bogusi. Marysia denerwuje się przed swoim pierwszym dniem w szkole. Podczas gdy Hubert jest zły na Klarę, której nie ma w tak ważnej dla rodziny chwili. Rawiczowa w dalszym ciągu stara się zmusić syna do zerwania z Natalią. Zamierza przygotować dla Sofii urodzinową kolację. Stawicki przedstawia Kamę swoim kolegom podczas gali rozdania nagród medycznych. Używa jednak określenia, przez które jego ukochana czuje się urażona. Na dodatek kobieta przekonuje się, jak egoistyczny i nieczuły jej partner jest. Później Zbyszek oferuje jej, aby razem zamieszkali. Lipnicka wciąż nie potrafi się mężczyźnie oprzeć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także