x
Barwy szczęścia (2774)

Barwy szczęścia

odc. 2774

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Damian nie potrafi zaufać matce. Kacper startuje w wyścigu. Cała rodzina ogląda przed telewizorem jego zmagania. Karolina i Oliwka podejrzewają, że związek Kępskiego i Iwony mógł się zakończyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Damian oświadcza matce, że nie ma do niej zaufania. Ma obawy, że kobieta wcale nie zerwała z nałogiem i w każdej chwili może go okraść, aby kupić sobie alkohol. Gdy w domu zjawia się Mirek, również nie jest zadowolony z wizyty Bogusi, przez którą wraz z siostrą trafił do domu dziecka. Tymczasem Malwina martwi się o Kacpra, który po zawodach zamknął się w swoim pokoju i nie chce z nikim rozmawiać, nawet z Hanią. Ostatecznie chłopak decyduje się wystartować w wyścigu. Cała rodzina ogląda przed telewizorem jego zmagania i trzyma za krewnego kciuki. Kępski zaś robi kolejną rezerwację w hotelu Stańskich. Karolina i Oliwka zaczynają się domyślać, że jego związek mógł się zakończyć. Hubert i Agata zawiadamiają Marka o problemach Iwony i jego ukochanego. Złoty decyduje się polecieć do USA, by przekonać się, jak Pyrka radzi sobie z rozstaniem i opieką nad ich córką.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także