x
Barwy szczęścia (2750)

Barwy szczęścia

odc. 2750

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Niedzielska oferuje Patrykowi pracę w szkole. Później otrzymuje on kolejną dobrą wiadomość - sąd wyraził zgodę na zwolnienie Jowity z aresztu. Jezierscy bardzo się z tego powodu cieszą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Niedzielska pod koniec praktyk oferuje Patrykowi pracę w swojej szkole. Później otrzymuje on kolejną dobrą wiadomość - sąd wyraził zgodę na zwolnienie Jowity z aresztu. Jezierscy bardzo się z tego powodu cieszą. Ewelina po zakończeniu roku szkolnego oświadcza ojcu, że nie zamierza spędzić swoich wakacji tak, jak on sam to za nią zaplanował. Klara mówi Hubertowi, że chce zostać w USA, pomimo tego, co ją ostatnio spotkało. Mąż pisarki jest zaskoczony jej decyzją. Agata wspiera swoją bratową. Decyduje się też polecieć wraz z Marysią do Stanów Zjednoczonych, co jednak nie podoba się jej bratu. Pyrka chce sprowadzić swoją żonę z powrotem do domu. Cezary zaś namawia Natalię, aby przyjechała wraz z córką do stadniny. Poleca, aby nie przejmowała się konfliktem ich matek. Później przynosi zaskoczonej prawniczce do kancelarii lancz. Zwoleńska odkrywa, że Rawicz zaprzyjaźnił się z Małgorzatą. Matka Natalii jest pewna, że uda jej się wyswatać ją z Cezarym.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także