Barwy szczęścia (2708)

Barwy szczęścia

odc. 2708

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Klara odmawia dalszej współpracy z Bartoszem. Nie przyjmuje przeprosin. Mówi wydawcy o jego natarczywym zachowaniu. Oliwka, wychodząc z pracy, przypadkiem poznaje nowego gościa hotelowego, Kępskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Klara odmawia dalszej współpracy z Bartoszem. Nie przyjmuje także jego przeprosin. Redaktor ponownie wyznaje pisarce miłość. Gdy Pyrka mówi o jego agresywnym zachowaniu Jareckiemu, wydawca od razu chce go zwolnić. Oskarżony jednak twierdzi, że w rzeczywistości to Klara próbowała go uwieść i teraz mści się na nim za to, że odrzucił jej zaloty. Hubert po rozmowie z ukochaną czuje, że jego ma ona problemy w pracy. Przyjeżdża do niej, aby wesprzeć żonę. Damian niepokoi się o Renatę, która nagle postanowiła wyjechać i zniknęła bez śladu. Wdaje się w kłótnię z Marcinem, który zjawia się w Feel Good. Mężczyzna oskarża funkcjonariusza policji o to, że naraził jego przyjaciółkę na ogromne niebezpieczeństwo. Kajtek ma pretensje do Justina, gdy dowiaduje się o wspólnej zabawie kolegi z Lilly. Cieślak kontaktuje się później z byłą ukochaną, ostrzegając ją przed Skotnickim, który lubi podrywać dziewczyny. Ona jednak nic sobie z tego nie robi i popołudnie ponownie spędza z nowym przyjacielem. Oliwka zaś zwierza się Madzi, że zabolało ją zachowanie Justina. Postanawia nie dawać chłopakowi kolejnej szansy, czując, że bawi się jej uczuciami i nie jest z nią szczery. Później dzwoni też do Kajtka. Zbrowska, wychodząc z pracy, poznaje nowego gościa hotelowego - Tomasza Kępskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także