Barwy szczęścia (2692)

Barwy szczęścia

odc. 2692

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Bożena otrzymuje od Celiny dane mężczyzny, który porwał Tadzia. Tymczasem jej mąż kłóci się z Rafałem. Stański obwinia wspólnika o działanie na szkodę firmy. Zaborski uważa, że rywal go podsłuchuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Bożena otrzymuje od Celiny dane mężczyzny, który porwał Tadzia. Tymczasem jej mąż ponownie kłóci się z Rafałem. Stański obwinia swojego wspólnika o działanie na szkodę firmy. Zaborski podejrzewa, że rywal podsłuchuje jego rozmowy telefoniczne. Damian jest zły, gdy policja interweniuje podczas bójki Aro i Mirona, przez których Luiza ponownie trafiła na komisariat. Wójcik odkrywa także, że jego córka zamieszkała ze swoim chłopakiem w squacie. Mężczyzna zmusza dziewczynę do powrotu do domu. Gdy później Luiza udaje się do starej kamienicy, by odwiedzić ukochanego, ojciec zabiera ją stamtąd niemalże siłą. Koszyk wraca wreszcie z wczasów w Egipcie, na które poleciał bez narzeczonej. Senior jest zaskoczony, gdy nie zastaje w domu Ireny. O pomoc w poszukiwaniach ukochanej prosi Różę, Zdzisia, Basię oraz Chowańskiego. Artur odkrywa, że Budrewicz oszukał wielu kontrahentów, zakładając kilkanaście różnych spółek. Mężczyzna, przekonany, że Irenka może być kolejną ofiarą oszusta, próbuje się z nią skontaktować. Ostatecznie udaje mu się umówić z seniorką na spotkanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także