Barwy szczęścia (2677)

Barwy szczęścia

odc. 2677

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Basia bierze lekcje jazdy u Zdzisia. Potem w końcu pakuje rzeczy po zmarłym mężu i postanawia zacząć nowy etap w swoim życiu. Wspiera ją Chowański, który rozumie, co kobieta czuje podczas żałoby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Basia bierze lekcje jazdy u Zdzisia. Potem w końcu pakuje rzeczy po zmarłym mężu i postanawia zacząć nowy etap w swoim życiu. Cały czas wspiera ją Chowański, który jako jedyny rozumie, co kobieta czuje podczas żałoby. Renata usiłuje położyć kres zalotom Mirka, który podarował jej drogie perfumy. Nastolatek jednak wyznaje jej miłość. Marek wraca z Witkiem i Michaliną do domu, w którym wciąż mieszkają Krystyna i Jaworski. Seniorka jest zszokowana, gdy odkrywa, że jej wnuk uprawia seks ze swoją dziewczyną, a w dodatku ma na to przyzwolenie ojca.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także