Barwy szczęścia (2675)

Barwy szczęścia

odc. 2675

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Sadowscy spotykają się z sędzią. Oficjalnie zostają opiekunami Maksa. Nie cieszy to Ksawerego i Paulinki. Oboje okazują chłopcu niechęć. Zakochany Mirek zdobywa się na odwagę, by pocałować Renatę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Sadowscy spotykają się z sędzią. Oficjalnie zostają opiekunami Maksa. Nie cieszy to wcale Ksawerego i Paulinki. Oboje okazują chłopcu niechęć. Damian daje Ani klucze do swojego mieszkania. Dziewczyna wciąż próbuje zaprzyjaźnić się z Mirkiem. On jednak nadal woli Renatę. Po cichu podkochuje się w przyjaciółce ojca, a w końcu zdobywa się na odwagę, by ją pocałować. Zmęczony licznymi problemami Kajtek postanawia znów lecieć do Singapuru. Sabina chce jednak zatrzymać syna. Prosi o pomoc Lilly.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także