Barwy szczęścia (2674)

Barwy szczęścia

odc. 2674

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Kajtek znów spotyka się z Lilly. Na pożegnanie całuje dziewczynę. Patryk z Justinem wciąż mieszkają u Oliwki i Madzi. Ukrywają przed dziewczynami fakt, że Jaworscy dawno się od nich wyprowadzili.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Kajtek znów spotyka się z Lilly. Na pożegnanie namiętnie całuje dziewczynę. Nie wie, że wszystko widzi Sabina. Kobieta od razu robi synowi wymówki. Patryk z Justinem wciąż mieszkają u Oliwki i Madzi. Ukrywają przed dziewczynami fakt, że Jaworscy już dawno się od nich wyprowadzili. Gdy przyjaciółki poznają prawdę, nie są zadowolone. Ksawery jest zazdrosny o Maksa, któremu Kasia nie szczędzi czułości. Łukasz jest tym zaniepokojony. Niebawem Sadowscy mimo licznych obaw chcą zostać rodziną zastępczą dla syna Igora. Składają wniosek w sądzie. Zapraszają do siebie także na kilka dni Paulinkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także