Barwy szczęścia (2673)

Barwy szczęścia

odc. 2673

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Weronika kłóci się z Modrzyckim w redakcji. Prosi o wsparcie Wangela, który okazuje się jej ojcem. Kasia stara się przekonać Łukasza, aby oficjalnie zostali rodzicami zastępczymi dla Maksa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Weronika kłóci się z Modrzyckim w redakcji i prosi o wsparcie Wangela, który okazuje się jej ojcem. Kasia stara się przekonać Łukasza, aby oficjalnie zostali rodzicami zastępczymi dla Maksa, nawet gdyby chłopiec miał mieszkać u nich przez wiele miesięcy. Damian w dalszym ciągu nie może dojść do porozumienia ze swoimi dziećmi. Zarówno Luiza, jak i Mirek są przeciwni związkowi ojca i Ani. Celina wręcza Bożenie wiarygodne dowody na to, że Rafał działa na szkodę ich hotelu. Bruno może więc ponownie podjąć walkę ze wspólnikiem. Oliwka odkrywa, że jedną z nowych klientek hotelu jest Lilly.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także