Barwy szczęścia (2672)

Barwy szczęścia

odc. 2672

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Damian na nowo usiłuje namówić Anię, aby ze sobą zamieszkali. Mirek woli jednak, aby ojciec związał się z Renatą. Sadowski ulega szantażowi i Modrzycki zostaje przywrócony do pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 19 grudnia
za 13 dni
11:30 TVP Polonia
poniedziałek, 19 grudnia
za 13 dni
16:30 TVP Polonia
wtorek, 20 grudnia
za 14 dni
4:15 TVP Polonia

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Damian na nowo usiłuje namówić Anię, aby ze sobą zamieszkali. Mirek, który nie przepada za kobietą, woli jednak, aby ojciec związał się z Renatą. Luiza również zgłasza weto. Nie podoba jej się pomysł mieszkania pod jednym dachem z Anną. Sadowski ulega szantażowi i Modrzycki zostaje przywrócony do pracy. Decyzja ta jest sporym zaskoczeniem dla Alicji i całej redakcji. Później Łukasz mówi Weronice o groźbach dziennikarza. Wspierana przez Vincenzo Kasia postanawia wyznać Maksowi prawdę o stanie zdrowia Igora. Sławka zaprzyjaźnia się z Jaworskim, co wywołuje u jego żony złość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także