Barwy szczęścia (2670)

Barwy szczęścia

odc. 2670

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Wojciech Klimala
W skrócie:Maks nocuje u Sadowskich. Dziadek chłopca wciąż oferuje, że zabierze chłopca do Paryża. Gdy Niedzielska informuje mężczyznę, że nie może wywieźć chłopca z Polski bez zgody sądu, ten porzuca wnuka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 14 grudnia
za 8 dni
11:30 TVP Polonia
środa, 14 grudnia
za 8 dni
16:30 TVP Polonia
czwartek, 15 grudnia
za 9 dni
4:25 TVP Polonia

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Maks nocuje u Sadowskich. Dziadek chłopca w dalszym ciągu oferuje, że zabierze chłopca do Paryża. Grabski nie chce słuchać argumentów Kasi, która uważa to za zły pomysł. Gdy Niedzielska informuje mężczyznę, że nie może wywieźć chłopca z Polski bez zgody sądu, ten zmienia zdanie i porzuca wnuka. Agata zamierza zrezygnować z pracy dla fundacji, pomimo tego, że organizacja dostała grant i ponownie stała się wypłacalna. Pyrka bierze udział w pierwszym zebraniu w Fit-zdrowiu, na którym poznaje nowych współpracowników - Pitera, Ignacego oraz Kubę. Nowi koledzy od razu wymyślają jej przezwisko, nazywając Agatę królową lodu. Tymczasem mieszkanie razem okazuje się sporym wyzwaniem zarówno dla Jaworskich, jak i dla Ani i Sławki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także