Barwy szczęścia (2666)

Barwy szczęścia

odc. 2666

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Wojciech Klimala
W skrócie:Emilka ma problemy w szkole. Tym razem jednak za sprawą nowej koleżanki, Aliny. Gdy między dziewczynkami dochodzi do bójki, ojciec rywalki wpada w złość i straszy Malwinę, że zgłosi sprawę na policję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 8 grudnia
dziś
4:40 TVP Polonia (z napisami)

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Emilka ponownie ma problemy w szkole. Tym razem jednak za sprawą nowej koleżanki, Aliny. Gdy między dziewczynkami dochodzi do bójki, ojciec rywalki wpada w złość i straszy Malwinę, że zgłosi tę sprawę na policję. Zarzuca kobiecie, że jej dziecko zachowuje się w ten sposób przez to, że wychowuje się bez ojca i bez żadnych zasad. Łukasz po raz kolejny sprzecza się z Modrzyckim. Później poirytowany Sadowski zamierza rozmówić się z Igorem, gdy mężczyzna powtórnie umawia się z jego żoną na wspólną wspinaczkę. Zazdrosny Tolek wyzywa Budrewicza na pojedynek w pokera o serce Irenki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także