Barwy szczęścia (2659)

Barwy szczęścia

odc. 2659

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jarosław Banaszek
W skrócie:Damian oferuje Ani, aby razem zamieszkali. Ukochana się zgadza. Kilka godzin później kobieta zaczyna jednak mieć wątpliwości. Hubert i Klara zamierzają pozwać Modrzyckiego do sądu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Damian oferuje Ani, aby razem zamieszkali. Ukochana mężczyzny bez zawahania się zgadza. Kilka godzin później kobieta zaczyna jednak mieć wątpliwości. Hubert i Klara, zmęczeni tym, że Modrzycki nie daje im spokoju, zamierzają pozwać natrętnego dziennikarza do sądu. Ponadto pisarka usiłuje wycofać swój udział w promocji nowej książki z obawy o życie swoje oraz bliskich. Wydawca nie wyraża jednak zgody, twierdząc, że mają już zaplanowane spotkania, wywiady i co najważniejsze - nie może zerwać podpisanej umowy. Tymczasem Kodur przekazuje Stańskiemu wieści w sprawie dochodzenia. Bruno i Bożena w dalszym ciągu uważają, że to Rafał porwał ich synka. Małżeństwo wynajmuje więc detektywa, by dowieść winy Zaborskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także