Barwy szczęścia (2637)

Barwy szczęścia

odc. 2637

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Stański po ataku na Rafała ma trafić na obserwację. Na komisariacie zjawia się Bożena. Kobieta chce pomówić z mężem. Policja jednak nie wyraża na to zgody. Łukasz po raz kolejny ma problemy w pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 17 października
za 13 dni
11:30 TVP Polonia
poniedziałek, 17 października
za 13 dni
16:30 TVP Polonia
wtorek, 18 października
za 14 dni
4:15 TVP Polonia

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Stański po ataku na Rafała ma trafić na obserwację psychiatryczną. Na komisariacie zjawia się Bożena. Kobieta chce pomówić ze swoim mężem. Policja jednak nie wyraża na to zgody. Łukasz po raz kolejny ma problemy w pracy, gdy jako redaktor naczelny odrzuca dramat swoich przyjaciół, którzy przeżywają porwanie synka, jako pomysł na promocję gazety. Aldona martwi się o Basię. Niebawem kobieta wraz z Borysem odnajduje półprzytomną wdowę w jej domu. Luiza mówi Renacie, że Damian poznał nową miłość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także