Barwy szczęścia (2636)

Barwy szczęścia

odc. 2636

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Bożena dowiaduje się o aresztowaniu Bruno. Klara świętuje zakończenie prac nad książką. Pierwsze egzemplarze mają trafić w ręce recenzentów. Gdy mąż Pyrki poznaje Bartosza, zaczyna być zazdrosny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 13 października
za 9 dni
11:30 TVP Polonia (z napisami)
czwartek, 13 października
za 9 dni
16:30 TVP Polonia (z napisami)
piątek, 14 października
za 10 dni
4:25 TVP Polonia (z napisami)

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Bożena dowiaduje się o tym, że Bruno zaatakował Rafała i został aresztowany przez policję. Klara świętuje zakończenie prac nad swoją nową książką. Pierwsze egzemplarze powieści mają niebawem trafić w ręce recenzentów. Gdy mąż Pyrki wreszcie poznaje Bartosza, zaczyna być o mężczyznę zazdrosny. Tymczasem Agata wyznaje Hubertowi, że nie planuje spędzać tegorocznych świąt w domu w towarzystwie rodziny. Żabcia wybiera się na następną randkę w ciemno. Wkrótce kobieta odkrywa, że umówiła się na spotkanie z Damianem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także