Barwy szczęścia (2633)

Barwy szczęścia

odc. 2633

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jarosław Banaszek
W skrócie:Kodur informuje Bruna, że Ada została zaaresztowana. Podkomisarz zapewnia Stańskiego, że zmusi podejrzaną kobietę do wydania nazwiska wspólnika. Michalina wygrywa casting do serialu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Darek namawia Kajtka, aby przyznał się Oliwce, że dopuścił się wobec niej zdrady. Chłopak chce po raz ostatni zobaczyć się z Lilly. Cieślak nie wie jednak, że jest śledzony przez Zbrowską. Kodur informuje Bruna, że Ada została zaaresztowana. Podkomisarz zapewnia Stańskiego, że zmusi podejrzaną kobietę do wydania policji nazwiska jej wspólnika. Michalina wciąż jeździ do Poznania, gdzie występuje w teatrze. Ponadto dziewczyna wygrywa casting i otrzymuje rolę w serialu, który jest jednak kręcony na drugim końcu Polski. Pomysł ten nie podoba się Witkowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także