Barwy szczęścia (2632)

Barwy szczęścia

odc. 2632

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jarosław Banaszek
W skrócie:Kodur prowadzi przesłuchanie Ady, która zapewnia, że nie ma nic wspólnego z porwaniem Tadzia. Policja odnajduje w jej ubraniu dziecięcy smoczek. Oliwka czuje, że Kajtek zaczął się od niej oddalać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Podkomisarz Kodur prowadzi przesłuchanie Ady, która zapewnia, że nie ma nic wspólnego z tajemniczym porwaniem Tadzia. Policja jednak odnajduje w jej ubraniu dziecięcy smoczek. Oliwka czuje, że Kajtek zaczął się od niej oddalać. Martwi się o przyszłość swojego związku. Tymczasem chłopak po raz kolejny stara się zakończyć romans z Lilly. Chowański spotyka się z Alicją. Mężczyzna jest gotów zrobić wszystko, by znów być z Ewą. Później opowiada Basi o swoich problemach i prosi seniorkę o radę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także