Barwy szczęścia (2631)

Barwy szczęścia

odc. 2631

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jarosław Banaszek
W skrócie:Barbara mówi Aldonie o telefonie od Adama, a także propozycji wyjazdu. Chowański po rozmowie z wdową zamierza naprawić relacje z Ewą. Ponadto mężczyzna zwraca się z prośbą o pomoc do Alicji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Barbara mówi Aldonie o telefonie od Adama oraz o propozycji wyjazdu. Chowański po rozmowie z wdową zamierza naprawić relacje z Ewą. Ponadto mężczyzna zwraca się z prośbą o pomoc do Alicji. Patryk po raz kolejny odwiedza Oliwkę w jej pracy. Zbrowska, dzięki szczerej rozmowie z kolegą, zyskuje pewność, że Kajtek ma przed nią tajemnice. Tymczasem Cieślak wyznaje Darkowi, że czuje się rozdarty. Chłopak ma dylemat, ponieważ kocha zarówno Lilly, jak i obecną dziewczynę. Amelia bierze udział w telewizyjnym show, w którym śpiewa tylko i wyłącznie dla Tadzia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także