Barwy szczęścia (2630)

Barwy szczęścia

odc. 2630

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jarosław Banaszek
W skrócie:Kajtek wyznaje Lilly, że wciąż o niej myśli. Małgorzata przed operacją żegna się z mężem i wręcza Jerzemu listę spraw, których nie zdążyła załatwić przed wizytą w szpitalu. Ma złe przeczucia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Basia wybiera się na grób męża. Wdowa przypadkowo spotyka na cmentarzu Chowańskiego. Po powrocie do domu kobieta niespodziewanie odbiera telefon od swojego syna Adama i wnuka Johna. Kajtek postanawia odnaleźć Lilly. Na spotkaniu wyznaje dziewczynie, że nie może o niej zapomnieć i nie potrafi żyć jak dawniej. Oliwka zauważa dziwne zachowanie chłopaka i zaczyna podejrzewać, że jej ukochany nie jest wobec niej szczery. Małgorzata przed operacją żegna się z mężem i wręcza Jerzemu listę spraw, których nie zdążyła załatwić przed wizytą w szpitalu. Chora kobieta obawia się najgorszego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także