Barwy szczęścia (2627)

Barwy szczęścia

odc. 2627

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Mayu Gralińska Sakai, Michał Rolnicki, Marek Molak
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Sławka chce walczyć o firmę Jowity. Potrzebuje bowiem środków na wpłacenie kaucji. Żabcia postanawia rozpocząć poszukiwania miłości w internecie. Kajtek wymyka się z domu, by zobaczyć się z Lilly.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Sławka chce walczyć o firmę Jowity. Kobieta potrzebuje bowiem środków na wpłacenie kaucji za swoją córkę. Jezierska dowiaduje się, że Zeus i Broda pomieszkują w magazynie z winami. Tymczasem Żabcia postanawia rozpocząć poszukiwania nowej miłości w internecie. Kajtek wymyka się po kryjomu z domu, aby zobaczyć się z Lilly. Dziewczyna wyznaje chłopakowi, że jest w nim zakochana i nie potrafi zapomnieć o nocy, którą spędzili razem w Singapurze. Iza Małek odwiedza Stańskich. Kobieta, chcąc wesprzeć swoich przyjaciół, postanawia zorganizować aukcję swoich dzieł sztuki. Jednym z licytujących jej obrazy jest Igor, ojciec kolegi Ksawerego, Maksa. Załamanej Bożenie pomaga także Kasia, która wciąż pamięta, co czuła, gdy jej syn został uprowadzony w Dubaju.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także