Barwy szczęścia (2624)

Barwy szczęścia

odc. 2624

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Madzia wpada w tarapaty, gdy wypożycza klientce suknię, którą Sabina zamówiła na własny ślub. Oliwka cieszy się z powrotu Kajtka do Polski. Basia przeżywa nagły wyjazd syna i wnuczka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Madzia wpada w tarapaty, gdy przypadkowo wypożycza klientce suknię, którą Sabina zamówiła na własny ślub. Oliwka cieszy się z powrotu Kajtka do Polski. Basia w dalszym ciągu przeżywa nagły wyjazd swojego syna i wnuczka. Seniorka jest zmęczona częstymi odwiedzinami jej znajomych i chce być sama. Amelia zostaje poinformowana, że wygrała eliminacje do programu muzycznego dla seniorów i wkrótce wystąpi przed milionami telewidzów. Tymczasem Bożena oraz Bruno przeżywają z powodu nagłego zniknięcia Tadzia, który spał w gabinecie Stańskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także