Barwy szczęścia (2607)

Barwy szczęścia

odc. 2607

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Sylwia Rosak
W skrócie:Malwina wybiera się z Hermanem na randkę do restauracji. Wybrany przez niego lokal wprawia kobietę w zachwyt. Emilka w rozmowie z Małgorzatą i Jerzym przyznaje, że jest zazdrosna o mamę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Malwina wybiera się z Hermanem na randkę do restauracji. Wybrany przez niego lokal wprawia kobietę w zachwyt. Emilka w rozmowie z Małgorzatą i Jerzym przyznaje, że jest zazdrosna o swoją mamę. Tymczasem Sałatka przygotowuje się do bardzo ważnego meczu. Piłkarz nie dostrzega jednak tego, że Gabrysia nie podziela jego pasji do sportu w przeciwieństwie do Zosi, młodej niani Julci. Kasia tuż po akcji zatrzymania internetowych oszustów zwierza się Izie Małek z tego, że martwi się o Łukasza, który ponownie podejmuje ryzykowne kroki w pracy. Kobiety zamierzają poważnie porozmawiać z dziennikarzem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także