Barwy szczęścia (2606)

Barwy szczęścia

odc. 2606

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Sylwia Rosak
W skrócie:Klara otrzymuje umowę z wydawnictwa. Dochodzi do wniosku, że dokument jest dla niej bardzo niekorzystny. Malwina, szukająca świadków wypadku Hermana, zyskuje nowe informacje na temat zdarzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Klara otrzymuje umowę z wydawnictwa. Dochodzi do wniosku, że dokument jest dla niej bardzo niekorzystny i próbuje wynegocjować lepsze warunki. Malwina, szukająca świadków wypadku Hermana, zyskuje nowe informacje na temat zdarzenia. Masażysta zabiera Brodzińską na wykwintną kolację. Dziennikarze "Szoku" publikują artykuł, w którym opisują problemy Vincenzo. Przynosi to skutek - do redakcji zgłasza się kolejna oszukana osoba. Pracownicy redakcji starają się ustalić miejsce pobytu złodziei. Sadowski podejmuje własne działania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także