Barwy szczęścia (2605)

Barwy szczęścia

odc. 2605

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Sylwia Rosak
W skrócie:Krystyna boi się, że straci kontakt z wnuczką, gdy Iwona zabierze ją do USA. Wiktor natomiast odwiedza doktor Pyrkę w pracy. Ma żal, że odbiera mu ojca, który niedawno odnowił z nim kontakt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Krystyna jest zrozpaczona. Boi się, że straci kontakt z wnuczką, gdy Iwona zabierze ją do USA. Wiktor natomiast odwiedza doktor Pyrkę w pracy. Ma żal, że odbiera mu ojca, który niedawno odnowił z nim kontakt. Także matka Tomasza, Wanda, nie jest zachwycona pomysłem wyjazdu syna z narzeczoną. Żabcia próbuje pocieszyć Vincenza. Włoch wstydzi się, że padł ofiarą oszustwa. Postanawia ukryć całą sprawę przed Kasią. Gdy tylko jednak Sadowska wraca z wakacji, od razu dostrzega, że wspólnik coś przed nią ukrywa. Górski - rowerzysta, który zderzył się z Hermanem - żąda odszkodowania za wypadek. Masażysta prosi o pomoc Malwinę i Natalię. Celina natomiast proponuje mu, by do siebie wrócili.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także