Barwy szczęścia (2573)

Barwy szczęścia

odc. 2573

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
W skrócie:Oliwka załamuje się, gdy ukochany nie chce, by odwiedziła go w Singapurze. Na przyjęciu Justin próbuje zbliżyć się do Zbrowskiej. Żabcia zastanawia się, czy powinna zrezygnować z inwestycji wiatrowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Oliwka załamuje się, gdy jej ukochany nie chce, by odwiedziła go w Singapurze. Na przyjęciu Justin próbuje na nowo zbliżyć się do Zbrowskiej. Z kolei Agata stara się wzbudzić zazdrość Patryka. Na imprezie pojawia się również Jowita, w towarzystwie Prota i Sergiusza. Żabcia zastanawia się, czy powinna zrezygnować z inwestycji wiatrowej i oddać Ryśkowi pieniądze. Broda planuje przekazać gazecie "Szok" więcej informacji o Ricardo. Tymczasem Celina stara się naprawić swój związek z Hermanem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także