Barwy szczęścia (2562)

Barwy szczęścia

odc. 2562

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Luizy wykrada ojcu klucze do mieszkania Renaty. Umawia się tam na potajemne spotkanie z Aro. Adrian i Dawid rozpoczynają nowy cykl nagrań. Pierwszym bohaterem ich programu zostaje Herman.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Dominika i Sebastian ponownie przechodzą kryzys w swoim związku. Kowalski po wypadku w dalszym ciągu nie czuje się pewnym siebie mężczyzną. Nastrój poprawia mu spotkanie z Markiem oraz mecz koszykówki. Damian wciąż stara się zaakceptować relację Luizy i Aro. Przychodzi mu to jednak z wielkim trudem. Tymczasem jego córka wykrada mu klucze do mieszkania Renaty, w którym umawia się na potajemne spotkanie ze swoim ukochanym. Adrian i Dawid rozpoczynają zupełnie nowy cykl nagrań wideo pt. "Tester życia". Pierwszym bohaterem ich programu zostaje Herman. Chłopcy są pod ogromnym wrażeniem jego partnerki, Celiny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także