Barwy szczęścia (2391)

Barwy szczęścia

odc. 2391

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Bruno podejrzewa, że w jego hotelu mogą działać handlarze dziećmi. Zawiadamia policję, która natychmiast wszczyna śledztwo. Bożena przekazuje niemowlę pracownicy pogotowia opiekuńczego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 27 lutego
dziś
5:50 TVP 2 (powtórka) (z napisami)

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Bruno podejrzewa, że w jego hotelu mogą działać handlarze dziećmi. Zawiadamia policję, która natychmiast wszczyna śledztwo w tej sprawie. Funkcjonariusze, mając w pamięci aferę z Zaborskim, są nieufni w stosunku do Stańskiego. Bożena przekazuje niemowlę pracownicy pogotowia opiekuńczego. Jest poruszona, ponieważ zdążyła się już do niego przywiązać. Tolek przeszukuje działkę wykrywaczem metali. Jest pewien, że znajdzie tam skarb. Irena i Stefan są jednak sceptyczni. Nie sądzą, by Koszyk mógł się w ten sposób wzbogacić. W przychodni Iwona próbuje porozmawiać z Karolem. Dla niego ta sytuacja jest mocno kłopotliwa. Potem Pyrka informuje Krystynę, że znalazła nianię dla Wioletki. Jaworska, która nadal chciałaby zajmować się wnuczką, jest rozczarowana.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także