Barwy szczęścia (2345)

Barwy szczęścia

odc. 2345

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Stawicki umawia się z Anetą. Proponuje jej, by rzuciła pracę i zamieszkała u niego. Zajęłaby się prowadzeniem domu. Mówi, że mogliby mieć dzieci. Łukasz wraca z Sycylii w świetnym humorze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 6 marca
pojutrze
7:00 TVP Polonia (z napisami)

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Stawicki znów umawia się z Anetą. Proponuje jej, by rzuciła pracę i zamieszkała u niego. Zajęłaby się prowadzeniem domu. Mówi, że mogliby mieć dzieci. Łukasz wraca z Sycylii w świetnym humorze. Udało mu się w końcu dojść do porozumienia z Kasią. Jego dobry nastrój pryska, gdy dowiaduje się od Stańskich o tym, co dzieje się z Izą. Agata odkrywa, że Mika straciła pracę. Jej romans z byłym szefem w końcu wyszedł na jaw. Malwina jedzie z Natalią do Zakrzewia. Jest gotowa do walki z Przemkiem o prawo do spotkań z córką.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także