Barwy szczęścia (2342)

Barwy szczęścia

odc. 2342

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Dominika podejmuje decyzję o wyprowadzce od Stawickiego. Damian postanawia zaprosić Renatę na randkę. Hubert zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, z jakimi trudnościami wiąże się praca w pogotowiu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 27 lutego
dziś
7:25 TVP Polonia (z napisami)

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Wczesnym rankiem Dominika podejmuje decyzję o wyprowadzce od Stawickiego. Zbyszek, widząc, jak dziewczyna pakuje swoje rzeczy, stara się odwieść ją od tego pomysłu. Damian postanawia zrobić pierwszy krok i zaprosić Renatę na randkę. Hubert zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, z jakimi trudnościami wiąże się praca w pogotowiu ratunkowym. Jego życie rodzinne bardzo na tym cierpi. Natalia stara się o odszkodowanie dla Madzi i Kacpra. W tym celu kontaktuje się z reprezentantami Fashion & Life.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także