Barwy szczęścia (2317)

Barwy szczęścia

odc. 2317

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
Reżyseria:Wojciech Klimala
W skrócie:Iza prosi Łukasza, by przez dwa miesiące zaopiekował się Paulinką. Sama wybiera się do Krakowa, by zrealizować swój zwycięski projekt. Gdy razem świętują jej sukces, zjawia się Waleria.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Iza prosi Łukasza, by przez dwa miesiące zaopiekował się Paulinką. Ona sama wybiera się do Krakowa, by zrealizować swój zwycięski projekt. Gdy razem świętują jej sukces, w mieszkaniu Sadowskiego zjawia się Waleria. Zięć wyjaśnia, co łączy go z malarką. Jowita opowiada Alanowi o pracy dla Grety i pogróżkach, które dostaje. Razem postanawiają doprowadzić do zatrzymania Domeckiej. W swój plan wtajemniczają także Kajtka i Oliwkę. Hubert ma dość nadmiernej troski, którą po wypadku otaczają go Ernest i Mariola. Rozważa nawet odejście z pracy. W przedszkolu poznaje Beatę, matkę Grzesia, który przyjaźni się z jego córeczką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także