Barwy szczęścia (2316)

Barwy szczęścia

odc. 2316

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Przed wylotem do Norwegii Waleria prosi Żabcię, by miała na oku Stefana. Obawia się, że współlokatorki Ludwika będą chciały go uwieść. Bruno namawia żonę i rodziców na wspólny rejs.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Przed wylotem do Norwegii Waleria prosi Żabcię, by miała na oku Stefana. Obawia się, że współlokatorki Ludwika będą chciały go uwieść. Bruno namawia żonę i rodziców na wspólny rejs. Tymczasem w hotelu zjawia się Stawicki. Oskarża Bożenę o stalking. Alan widzi, jak dwóch nasłanych przez Gretę bandytów próbuje siłą wepchnąć Jowitę do samochodu. Staje w obronie dziewczyny i wdaje się w szarpaninę. Małgorzata widzi, że Jerzy znów zapomina o codziennych sprawach. Namawia męża, by zrobił internetowy test sprawdzający pamięć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także