Barwy szczęścia (2315)

Barwy szczęścia

odc. 2315

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Po incydencie w klubie fitness Sławka przebywa w szpitalu. Jest przekonana, że do jej zasłabnięcia przyczyniły się specyfiki, które poleciła jej Agata. Waleria postanawia lecieć do Norwegii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Po incydencie w klubie fitness Sławka przebywa w szpitalu. Jest przekonana, że do jej zasłabnięcia przyczyniły się specyfiki, które poleciła jej Agata. Szuka w sieci innych osób niezadowolonych z produktów Fit-Zdrowia. Stawicki przepłasza obcego mężczyznę, który obserwuje jego dom. Pod nieobecność lekarza u Dominiki zjawia się kurier, który nie zamyka za sobą drzwi. Wychodzącego obcego mężczyznę zauważa Bożena. Idzie do domu Zbyszka, by sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Waleria postanawia lecieć do Norwegii. Chce opiekować się narzeczoną syna, której ciąża jest zagrożona. Na wieść o tym współlokatorki Ludwika zapowiadają, że zajmą się osamotnionym Stefanem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także