Barwy szczęścia (2313)

Barwy szczęścia

odc. 2313

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Iwona spotyka w przychodni lekarza, z którym była na misji w Aleppo. Oboje cieszą się, że znów będą razem pracować. Jonasz dochodzi do siebie po przeszczepie nerki. Józek zaprasza na obiad Darka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Iwona spotyka w przychodni Karola Opaka, lekarza, z którym była na misji medycznej w Aleppo. Oboje cieszą się, że znów będą razem pracować. Tymczasem Marek po spotkaniu z Witkiem w ośrodku leczenia uzależnień postanawia zapisać się do nowego psychologa. Chce kontynuować terapię, by lepiej wspierać syna. Jonasz dochodzi do siebie po przeszczepie nerki. Józek zaprasza na obiad Darka, który pod nieobecność Władka czuje się samotny. Jego partner wciąż przebywa w Singapurze na szkoleniu. Damian dzwoni do Sabiny, która opuściła spotkanie AA. Kobieta oznajmia, że rezygnuje z udziału w mityngach. Twierdzi, że woli terapię indywidualną. W rzeczywistości nie chce się widzieć z Wójcikiem, w którym jest zadurzona. Kajtek bardzo się o nią martwi. Oliwka ma powoli dość ciągłych kłopotów chłopaka i jego matki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także