Barwy szczęścia (2301)

Barwy szczęścia

odc. 2301

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Agata wyjawia Patrykowi, że to Mika ma romans z prezesem. Oczekuje, że Romanowski wyjaśni sprawę żonie. Niestety, wzburzona kobieta wysyła pracownikom i zarządowi mail, w którym informuje o zdradzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Agata tłumaczy Patrykowi, że to Mika ma romans z prezesem. Oczekuje, że Romanowski wyjaśni całą sprawę swojej żonie. Niestety wzburzona kobieta wysyła pracownikom i zarządowi Fit-Zdrowia mail, w którym informuje o zdradzie męża. Załącza zrobione z ukrycia zdjęcia Agaty i jej przełożonego. Józek przygotowuje się do przeszczepu. Tuż przed operacją Jonasz dziękuje bratu za jego poświęcenie. Darek i Janusz z niepokojem czekają w szpitalu na wieści od lekarzy. Aldona i Borys mówią Markowi o inicjatywie rodziców, którzy dyżurują pod szkołą. Chcą w ten sposób chronić dzieci przed dilerami. Do tego informują go o zwolnieniu lekarskim dyrektor Kujawiak. Wkrótce wszyscy poznają jej następczynię, Gabrielę Niedzielską.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także